Farby jachtowe Teknos-Oliva


Farby Teknos-Oliva to wysokiej klasy farby jachtowe do zabezpieczania zarówno nowych i eksploatowanych już jachtów, łodzi, kutrów oraz żaglówek wykonanych z laminatów, drewna, stali i aluminium. Idealnie nadają się do zabezpieczania jednostek eksploatowanych na wodach śródlądowych oraz morskich.

Farby jachtowe Teknos-Oliva profesjonalnie zabezpieczają przed osmozą, porastaniem oraz korozją i zapewniają zmniejszenie oporów hydrodynamicznych, zużycia paliwa i lepszą sterowność.

Aktualności

Teknos-Oliva partnerem wyprawy żeglarskiej Shackleton 2014. Więcej informacji w zakładce Aktualności.

Teknos sponsorem trzeciej edycji Przeglądu Filmów Żeglarskich Jacht Film w Warszawie. Więcej informacji w zakładce Aktualności.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Międzynarodowych Targach Przemysłu Jachtowego Arbos w Ostródzie w dn. 26-29.09. Więcej informacji w zakładce Aktualności.

Teknos sponsorem Bartka Czarcińskiego w rejsie dookoła świata non stop z Gdyni do Gdyni. Łódka Bartka będzie pomalowana farbami jachtowymi Teknos-Oliva.
Życzymy mu powodzenia w realizacji planu i zapraszamy do śledzenia poszczególnych etapów tej samotnej wyprawy.

Teknos sponsorem Przeglądu Filmów Żeglarskich JachtFilm w dn. 21-22 kwietnia 2013 w Gdańsku. Podsumowanie Przeglądu tutaj.

Broszury jachtowe